V tomto teplém počasí jsme vyměnili školní lavice za lesní prostředí a užili si učení netradičním způsobem. Děti si v přírodě zopakovaly učivo českého jazyka, matematiky i přírodovědy a při práci využívaly materiál, který jim les nabídl. Příjemným zpestřením byli pracovníci Lesy České republiky, kteří si na nás udělali čas a seznámili děti se svou prací i s významem lesa pro člověka a přírodu.








