V úterý se třída 7.A vydala na poslední výlet v tomto školním roce. Naším prvním cílem se stalo Muzeum smyslů v Praze. Během dvou hodin jsme si nejen prohlédli, ale hlavně prozkoumali a vyzkoušeli spoustu interaktivních exponátů. A muzeum opravdu dostálo svému jménu. Někdy nás přecházel zrak, jindy jsme nevěřili vlastním uším, někdy se nám vůbec nelíbilo, co cítíme… Mnohdy jsme nechápali. Jak to udělali???
Abychom pro změnu nechali mozek odpočinout, nasadili jsme příjemné tempo a ve slunečném dni obdivovali krásy historického centra Prahy – Pražský hrad, Karlův most i Staroměstské náměstí. Nevšedním zážitkem pro nás bylo slavnostní střídání stráží na Pražském hradě, které je navíc doprovázeno fanfárami a slavnostním ceremoniálem výměny prezidentské standarty.
Poslední, nicméně nezbytnou zastávkou, bylo doplnění energie v oblíbeném fast foodu. Snad po našem nájezdu na někoho ještě nějaký hamburger zbyl…
S plným žaludkem a se spoustou zážitků jsme v podvečer dorazili domů. Nutno říct, že se z nás stává čím dál lepší parta!
















