Žáci 6. A se dnes vydali na školní výlet do Pardubic. 😊 Nejprve zamířili k pardubickému zámku 🏰, kde pro ně byly připraveny dva zajímavé vzdělávací programy.
V prvním se seznámili se vznikem erbu rodu Pernštejnů.
🏘️ Druhý program je zavedl do každodenního života ve 20. století. Dozvěděli se více o vzniku sídlišť, jejich účelu a o tom, jak vypadal běžný život i školní výuka 📚 v době jejich rodičů a prarodičů 👨👩👧👦.
🍔🥤 Po návštěvě zámku následoval přesun do obchodního centra AFI Palace, kde si žáci dopřáli občerstvení a nakoupili drobné suvenýry 🛍️.
🚆 Den plný nových poznatků, zážitků a společně stráveného času zakončili spokojenou cestou zpět do České Třebové.

















