V závěru školního roku proběhlo slavnostní předávání pamětních listů žákům 9. ročníku při příležitosti ukončení jejich povinné školní docházky. Tento významný okamžik symbolicky uzavřel jednu důležitou etapu jejich života a připomněl léta strávená v lavicích naší školy. Při obřadu nechyběly úsměvy, vzpomínky ani trocha dojetí. Přestože se mnozí už těší na prázdniny a nové školy, rozloučení se známým prostředím nebylo pro některé úplně jednoduché.
Všem absolventům přejeme mnoho úspěchů na jejich další cestě, spoustu nových zážitků a štěstí při studiu i v osobním životě. Ať si na léta strávená na naší škole uchovají ty nejlepší vzpomínky.


